قوچان نژاد و جهانبخش بهترین مهاجمان هلند

      ۲۰ بهمن ۱۳۹۵      ۰       120 بازدید        
در نظرسنجی از نظر مدافعان لیگ برتر هلند،دو لژیونر ایرانی شاغل در این لیگ، بهترین مهاجمان شناخته شدند. ”

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در نظر سنجی از مدافعان لیگ برتر هلند(اردیویزه)، رضا قوچان نژاد ستاره هیرنفین و علیرضا جهانبخش ستاره آلکمار، بهترین مهاجمان این لیگ شناخته شدند.

این روزها در لیگ هلند این سئوال مطرح است که کدام مهاجم بهترین مهاججم لیگ است.

 روزنامه هلندی مترو این پرسش را از 5 مدافع شاغل در لیگ هلند پرسید که در میان مهاجمان منتخب ، نام قوچان نژاد و جهانبخش، دو مهاجم تیم ملی کشورمان هم به چشم می خورد.

“آرد فان پپن” مدافع چپ تیم رودا جی سی گفت:علیرضا جهانبخش بهترین مهاجم است.اگر بخواهم او را در یک کلمه خلاصه کنم باید بگویم: چارچوب شناس. 

وی افزود: جهانبخش دائما در حرکت است و  همین مسئله باعث می شود بازی در برابر او سخت شود. او فقط کاری که لازم است انجام می دهد وچون سرعت بالایی دارد ، بنابراین شما زمان کمتری برای پیش بینی حرکات او دارید.

جوردنز پیتر مدافع و کاپیتان تیم ویلیم،لارسون مهاجم هیرنفین را به عنوان بهترین مهاجم انتخاب کرد،اما در کنار او از رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی این تیم نیز به عنوان یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر هلند یاد کرد.

او درباره قوچان نژاد گفت: برخی از مهاجمان می‌خواهند به سمت توپ بروند و گروه دیگر نیز ترجیح می‌دهند در عمق حرکت کنند. رضا قوچان‌نژاد، مهاجمی است که این دو خصیصه را با هم دارد و او کار را برای مدافعان تیم حریف بسیار سخت می‌کند

دسته بندی : ورزشی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

به روایت تصویر

آرشیو »